HASIČSKÉ POKOUPÁNÍČKO

O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

13.3.2013

Výlet do hasičského muzea v Přibyslavy

Beseda s hasiči

Minulý rok, o jarních prázdninách, byl pro děti připraven Jarní prázdninový den s hasiči. Děti, které se chtěli tohoto speciálního hasičáku zúčastnit i tento rok, bylo ale bohužel málo, a tak jim byla nabídnuta náhradní varianta - koupání v plaveckém bazénu v Rychnově nad Kněžnou.
               Do bazénu jsme vyrazili 13.3.2013 v 9:10 autobusem z autobusového nádraží v Rokytnici. Pobyt v bazénu byl plánován na dvě hoďky. Vzhledem k tomu, že se nikomu z bazénu nechtělo, koupání jsme prodloužili ještě o hodinu. Domů jsme se vrátili linkovým autobusem v 15:00.
               V bazéně si děti užívaly tobogánu, vířivky, páry, divoké řeky a také závodu v plavání. Děti soupeřili ve 4 kategoriích. Vítězové se poté utkali proti sobě. Absolutním vítězem se stal Michal Pelant, který ve finálním kole uplaval 50 metrů za 64 vteřin.

STARŠÍ CHLAPCI               MLADŠÍ CHLAPCI
1. Michal Pelant               1. Jakub Kolovratník