Vlajka sboru

Výsledky souteží
Rokytnický Florián
Články o MH

Sbor dobrovolných hasičů v Rokytnice v Orlických horách, má ve svém uskupení i kolektiv mladých hasičů.
            Od začátku se ve vedení mladých hasičů vystřídalo velké množství vedoucích a instruktorů. V dnešní době je hlavním vedoucím Milada Vávrová. Dalšími vedoucími jsou Antonín Vávra a Jakub Zimmer, kterým s výchovou mládeže pomáhají i ostatní členové sboru.
            Celkově je ve sboru registrováno 38 mladých hasičů ve věku od 4 do 18 let.
            Kolektiv mladých hasičů se každoročně účastní okresního kola hry PLAMEN, které se skládá z podzimní jednodenní části a víkendové jarní části. Dále pravidelně připravujeme a účastníme čtrnáctidenní hasičský tábor. Jezdíme na víkendové pobyty na Hůrku. Pro děti se snažíme připravovat, co nejpestřejší hasičáky, jezdíme na exkurze, připravujeme soutěže a mnoho dalších aktivit, které se Vám zde snažím zaznamenat.

Činnost rokytnických mladých hasičů finančně podporuje město Rokytnice v Orlických horách a Královéhradecký kraj.

***WEBSITE Fire Department Rokytnice v Orl. h.***       © 2007-2016 copyright / author Petr Buchal & Jakub Zimmer