"VÝROČKA"

Výroční valná hromada Mladých hasičů
za období od 1.září 2011 do konce srpna 2012

2.11.2012

Prvním hasičákem tohoto školního roku jsme zahájili hasičskou sezónu 2012-13, a proto už bylo na čase udělat Výroční valnou hromadu mladých hasičů za období od 1. září 2011 do 31. srpna 2012
           Na programu byla prezentace činnosti (včetně fotek a videí) a zhodnocení výsledků za toto období. Starosta sboru p. Milan Hořčička si pro nás připravil zprávu všech výjezdů za rok 2012. K tomu povyprávěl, jak to u některých zásahů vypadalo, doporučil co dělat - či spíše nedělat - abychom se do těchto krizových situací sami nedostali. A poté nám rád odpověděl na naše dotazy ohledně dalších výjezdů.
           Následně nadešla pro mladé hasiče nejzajímavější část výročky - vyhodnocení už 2. ročníku celoroční hry Rokytnický Florián. Děti celé období sbíraly body za svoji docházku, za výsledky na hasičských závodech a soutěžích, hrách, za splnění zkoušky odbornosti a dalších věcech.

Výhercem 2. ročníku celoroční hry
Rokytnický Florián se stala

Maruška Fricová (10 let)
           A tak jí právem patří nejen titul Rokytnický Florián, ale především velká soška patrona hasičů.

V dalších vedlejších kategoriích se na 1. místech umístila

Danča Doležalová – Kategorie Starší
Honza Šlesinger – Kategorie Přípravka
Tonda Hruška – Kategorie Dorost

Tito hasiči obdrželi za své umístění plaketku či sošku hasiče. Ale ani nevítězná místa neodešla s prázdnou. Každý mladý hasič, který se zapojil do boje o Rokytnického Floriána obdržel diplom a taštičku s cenami. Na závěr celé „výročky“ čekalo ještě pro hasiče studené překvapení v podobě zmrzlinového poháru.