Vlajka sboru

Další roky:

Poslední aktualizace 11.5.2014 - Jakub Zimmer
  • 9. květen - V sobotu 9. května proběhl další závod ze série soutěží mladých hasičů "Liga mládeže okresu Rychnov nad Kněžnou". Tentokrát se soutěžilo v Houdkovicích ve štafetě CTIF a štafetě dvojic.
            Za Rokytnici bojovali dvě družstva – celkem 18 mladých hasičů. Navíc několik závodníků spojilo opět síly s družstvem z Lukavice. I přestože rokytnická družstva nedosáhli závratných výsledků, alespoň si ověřili, že do hlavních závodů (třídenky) je toho ještě spoustu na natrénování.

MLADŠÍ - 10. místo z 11 družstev Natálka Součková a Lukavice.
    MLADŠÍ - 11. místo z 11 družstev Míša Kubinec, Pavel Valášek, Simona Kalančová, Natálka Součková, Tomáš a Jíťa Klíchovi, Kája Luňáčková, Kamča Čtvrtlíková a Bára Števková.
    STARŠÍ - 9. místo z 12 družstev - Honza Mamiňák, Roman a Ondra Kolovratníkovi, Filip Thiem a Lukavice.
    STARŠÍ - 11. místo z 12 družstev Libuška Čtvrtlíková, Verča a Lucka Dostálovi, Maruška Fricová, Ája Horáková, Verča Kalančová, Dominik Mistr, Anežka Říčařová, Sabča Sýkorová a Bára Števková.                              Fotoalbum na Rajče.net - J. Zimmer

• 7. květen - Závody v běhu jednotlivců na 100 metrů s překážkami se konaly 7. května v Hřibojedech u Jaroměře. Rokytnici reprezentovali dvě dorostenky: Danča Doležalová se umístila na 32. místě a Kristýna Kleinová na 37. místě z celkového počtu 46 závodnic.

• 2. květen - Přípravy na hlavní víkendové závody této sezóny, jsou v plném proudu - avšak omezeném, vzhledem k přestavbě hasičské zbrojnice, která minulé roky sloužila jako hlavní tréninkové centrum.
            První závody, na kterých jsme si mohli ověřit natrénované schopnosti, se konali 2. 5. 2015 v Bystrém. Soutěžilo se ve štafetě na 800 m a útoku s překážkami CTIF. Rokytnici reprezentovalo jedno družstvo starších, které se umístilo bohužel na posledním 12. místě. Ve stejné kategorii závodili i další 4 závodníci z Rokytnice, kteří soutěžili za družstvo z Lukavice. Svým výkonem dopomohli lukavickému družstvu k umístění na 7. místě

STARŠÍ - 7. místo z 12 družstev - Honza Mamiňák, Roman a Ondra Kolovratníkovi, Filip Thiem a Lukavice.
    STARŠÍ - 12. místo z 12 družstev Libuška Čtvrtlíková, Verča a Lucka Dostálovi, Maruška Fricová, Ondra Fusko, Ája Horáková, Verča Kalančová, Dominik Mistr, Sabča Sýkorová a Bára Števková.                             Fotoalbum na Rajče.net - J. Zimmer

•
    ***WEBSITE Fire Department Rokytnice v Orl. h.***       © 2007-2016 copyright / author Petr Buchal & Jakub Zimmer